Geboortezorg Vakdag voor verloskundigen
De Geboortezorg Vakdag met het volledige programma wordt gehouden op donderdag 24 en vrijdag 25 Juni in de RAI Amsterdam.
Dit jaar is er voor kraamverzorgenden de mogelijkheid om per dag te kiezen uit meerdere programma’s.
We hebben er zorg voor gedragen dat alle programma’s “verplichte” cursussen bevatten met de bijhorende accreditatie punten.
Programma’s Geboortezorg Vakdag 2021
Klik HIER voor de verschillende programma’s voor Verloskundigen.
Klik HIER voor inhoudelijk inzicht van de programma’s voor Verloskundigen.
Plenaire presentatie
Vorig jaar hadden wij als plenaire presentatie het Kunstbaarmoeder project van Prof. Guid Oei. Dit jaar zal de plenaire presentatie in het teken staan van de onderstaande onderwerpen:
- Onderzoek over continu begeleiding bij de partus met kraamzorg
- Virtualrealitybril bij de bevalling
Vroegboekkorting
Wij bieden t/m 8 April de mogelijkheid voor het aanmelden/ inschrijven op 1 van de programma’s voor het speciale vroegboektarief. Indien gewenst kunt u op 2 verschillende dagen een ander programma volgen.
Geboortezorg Vakdag 2021 (online)
Het volledige programma van de Geboortezorg Vakdag wordt in verschillende zalen in RAI Amsterdam gepresenteerd en verzorgt binnen de vastgestelde richtlijnen. Wij voldoen aan alle vastgestelde veiligheidseisen maar mocht er vanwege een verbod vanuit regering toch geen fysiek evenement gehouden mogen worden zullen wij het de Geboortezorg Vakdag 2021 online voor u mogelijk maken inclusief de bijhorende accreditatie punten.
Alle fysieke informatievoorzieningen m.b.t. de plenaire presentatie, productinnovaties voor de babybranche en de afsluitende Goodybag zullen wij per post afsturen.
Wilt u uw collega’s ook op hoogte stellen van de Geboortezorg Vakdag 2021 en ze ook de mogelijkheid willen bieden om gebruik te maken van de Vroegboekaanbieding kunt u deze e-mail uiteraard doorsturen!